Jak na rezervace

Už máte přístupové údaje

Pokud již máte přístupové údaje, prosíme, NEREGISTRUJTE SE ZNOVU. Vaše přístupové údaje jsou platné i po přechodu na nový rezervační systém. Stačí jen najet na ikonku vpravo a přihlásit se. Pokud jste zapomněli heslo a nejde vám ho obnovit skrze rezervační systém, zavolejte nám na recepci na tel: +420 736 296 902
 a přihlašovací údaje vám obnovíme.

Jste u nás poprvé

Pokud jste u nás poprvé a nemáte vlastní účet, prosím přejděte přímo na stránku s rezervací nebo klikněte v menu na odkaz rezervace. Na této stránce si po najetí na ikonku vpravo a vybrání možnosti „Registrace“ můžete vytvořit vlastní účet, který je potřebný k vytváření rezervací na skupinové lekce. Na účet není potřeba si předem vkládat žádné peníze. Rezervace můžete vytvářet i bez vkladu.

Rezervovat se můžete na:

  • V nabídce vyberte sál, ve kterém lekce, na kterou si chcete vytvořit rezervaci, probíhá. Najeďte kurzorem myši na lekci a vyberte možnost „Rezervovat“.
  • Zrušení rezervace je možné do 2 hodin před začátkem lekce. Zároveň platí, že pokud jsou na lekci 2 hodiny před jejím začátkem vytvořený méně jak 2 rezervace, lekce je automaticky zrušena.
  • Pokud do 2 hodin před začátkem lekce nezrušíte rezervaci a lekce se nezúčastníte, možnost dalších rezervací vám bude odepřena do doby, než uhradíte rezervaci, kterou jste v daném časovém limitu nezrušili.
  • Pokud u nás máte účet delší dobu a využíváte služeb fitness centra, vstup vám bude automaticky odečten z vašeho účtu i v případě, že se nedostavíte a rezervaci včas nezrušíte. Pokud jste u nás poprvé a vytvoříte si rezervaci online, na kterou se nedostavíte, bude vám při další návštěvě účtován poplatek v ceně lekce.
  • V rezervačním systému vyberte v nabídce záložku „Squash“. Klikněte na kurt, který si chcete zarezervovat. Vyberte čas, který vám nejlépe vyhovuje a dvakrát klikněte na vybrané pole. Následně prosím vyberte, od kdy do kdy chcete vytvořit rezervaci kurtu. Zarezervovat lze pouze ty časy, ve kterých nejsou kurty ještě rezervované. Zelená pole značí, že je kurt již obsazený. Svou rezervaci opět můžete zrušit ve vašem účtu v přehledu.

Pro vytváření rezervací na skupinové lekce při uplatnění benefitů (Multisport, Active pass) je nutné mít vlastní účet. Při využití Multisport karty máte možnost rezervaci zrušit bezplatně do 2 hodin před začátkem lekce. Prosím mějte na paměti, že rezervace je závazná. Pokud ji nezrušíte do 2 hodin před začátkem lekce a na lekci se nedostavíte, bude vám vstup i tak účtován. Pokud jste u nás poprvé a nedostavíte se na vaše rezervované místo, budete při další návštěvě Hit Fitness muset zaplatit poplatek ve výši ceny lekce. V případě využití Active pass platí, že v případě, kdy nezrušíte včas svou rezervaci, budete povinni zaplatit při další návštěvě poplatek ve výši ceny lekce.

Pro vytváření rezervací kurtu na squash při uplatnění benefitů (Multisport, Active pass) platí tato pravidla:
– Pro squash nelze Multisport kartu využít ve večerních hodinách od pondělí do čtvrtka od 17:00 do 21:00. Od pátku do neděle platí Multisport karta po celou otevírací dobu i pro vstup na squash (vlastník Multisport karty si tak zařídí vstup na kurt pro sebe, neplatí pro pronájem celého kurtu).

– Při využití Active pass nejsou rezervace nijak časově omezené a lze si zarezervovat kurt na squash i pro večerní hodiny

Více informací o cenách lekcí a využití benefiů najdete zde.